شهرک تلویزیونیگرافیکلوگو

رونمایی از لوگو شهرک تلویزیونی سینمایی ایران

By آگوست 8, 2018 بدون دیدگاه

فراخوان طراحی لوگو شهرک تلویزیونی سینمایی ایران در تاریخ 1 اسفند 1396 منتشر شد و در نهایت در تاریخ 1 مرداد 1397 ،  اثر برگزیده معرفی شد . از بین 1261 اثر ارسالی متعلق به 539 هنرمند ، 325 اثر به مرحله داوری راه یافتند. گروه داوری این فراخوان 9 اثر را از بین آثار راه یافته به داوری برگزیدند که یک اثر به عنوان نشانه برتر و هشت اثر دیگر به عنوان آثار قابل تقدیر معرفی شدند.

به نقل از آقای جلال عطارزاده دبیر برگزاری این فراخوان : هیئت داوران پس از جلسات متعدد داوری و بازنگری نتایج گروه انتخاب آثار ، با دقت و حساسیت و دوری از هرگونه اعمال سلیقه شخصی از بین آثار راه یافته به بخش نهایی ، یک طرح را به عنوان اثر برگزیده ی نهایی و هشت اثر دیگر را به عنوان آثار قابل تقدیر معرفی کردند. اثر برگزیده نهایی متعلق است به آقای علی اله نیاسماکوش از استان مازندران . هیات داوران در مورد اثر برگزیده اینگونه نقل میکنند : این نشانه با بهره گیری از شاخصه های معماری ایرانی اسلامی هویت اعتقادی و اقلیمی کشورمان را القا میکند و کارکرد شهرک های تلویزیونی سینمایی ایران را در تولید برنامه های نمایشی نشان میدهد. باتوجه به اینکه شهرک های تلویزیونی سینمایی ایران نماد سازمان صدا و سیما در سطح بین المللی هستند ، این خصوصیت امتیاز ویژه ای در طراحی این نشانه محسوب میشود.

هیات داوران این فراخوان : آقایان ، مصطفی اسدالهی ، نادر بدری اهری ، علیرضا پورشکوری ، علی بختیاری ، مهدی صادقی و جلال عطارزاده

ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای آقای علی اله نیاسماکوش.

admin

Author admin

More posts by admin

دیدگاه شما چیست؟